Nová metoda léčby zeleného zákalu nyní i v České republice,exkluzivně v Očním centru Dr.Rau

Mikro Stent Cypass ( Transcend,California) se jen malým řezem implantuje do komorového úhlu, prostoru mezi cévnatkou a sklerou. Trubička je 6mm dlouhá 0,5 mm široká  a zajšťtuje celý život snížení očního tlaku. Stabilizace očního tlaku i v nočních hodinách umožňuje dokonce  i  zlepšení stavu poškozených  zrakových vlaken očního nervu.  Na rozdíl od klasických  operačních metod, které jsou spojeny se značnými riziky, je tato metoda  velmi šetrná a riziko operačních a pooperačních komplikací minimální. Stent je dokonce možné odstranit a tím se vrátit k původnimu stavu. V současnosti může tuto metodu provádět pouze 5 klinik v Německu.. Privatni klinika Dr.Rau patří k nim. Dr.Rau má s touto metodou již takřka tříleté zkušenosti.

Shledněte reportáž, kterou natočil štáb 3.programu německé televize na klinice Dr. Rau v Chamu

http://www.youtube.com/watch?v=51x9Ph27fp4&feature=youtu.be
 

Nová metoda léčby Presbyopie - Opti-K

Nová šetrná metoda léčby presbyopie-vetchozrakosti Optimale Keratoplasty Opti-K poprvé provedena v Německu na Oční klinice Dr.Rau, nyní dostupná i v Očním centru Dr.Rau v Praze

Optimale Keratoplasty je laserová  metoda, při které laserové světlo ( Thulium Laser) způsobí termické přemodelování rohovky, které vede k nezávislosti na brýlích na čteni. Tato metoda, která byla vyvinuta v USA se také   nazývá  Rejuvenisace  vidění nebo Botox oka.

Je to jedinečná metoda, která bez řezu a bez bolestivého poškození horní vrstvy epitelu vede  k přechodně změně tvaru rohovky. Zákrok trvá jen několik minut , následná léčba vyžaduje jen jednodenní kapání kapek. Iihned po operaci je pacient schopen číst bez brýli. Vetchozrakost vznikne vetšinou po 45 roku věku a každé dva roky se zhoršuje.Vyhodou této metody je, že se pro její šetrnost bez problému může každé dva roky opakovat - zajišťuje tak nezávislost na brýlích pro zbytek života. Finanční náklady jsou srovnatelné s náklady na drahé brýle.

Prodlužování řas kapkami

Oční centrum Dr. Rau nabízí novou a velmi efektivní metodu prodlužování řas speciálními kapkami. Chcete se ráno probudit již „nalíčená,“ být neustále upravená a bezstarostně se oddávat svým aktivitám bez obav z rozmazané řasenky? Skoncovat s nepřirozeným vzhledem slepených řas a pocitem unavených očí, jež způsobuje neodborné zacházení s lepidly na řasy umělé?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat ,čímž získáte více informací, a také si dohodnete termín Vaší návštěvy v našem očním centru.  Nabízíme zajímavou cenu, a to 2500 Kč za kompletní set, který vydrží dostatečně dlouho, aby vaše oči ozdobily ty nejkrásnější řasy – vaše řasy vlastní, ne umělé.